Kuchařka Sandra Mikuličová

Kuchařka Spolu sníme je kniha plná receptů jedné bosé rozlítané a divoké kuchařky, která Vás zve nejen ke stolu, ale také do jejího života plného dobrodružství. Hlavní hodnotou receptů je láska, kterou chováme k základním vstupním surovinám a díky které je láska cítit i u stolu a nakonec i z nás. Z této kuchařky budete chtít opravdu vařit. Je plna jednoduchých a snadných receptů, které ale zároveň vystihují momenty, o kterých všichni sníme. O divoké přírodě, horách, oceánu, společných chvílích s přáteli a rodinou. O radosti z jídla a o návratu zpět k tomu, co je podstatou lidského bytí. A to je sdílení. Jídlo stmeluje a kolem ohně a jídla se lidé scházeli už od pravěku. Kniha je rozdělena do pěti kapitol receptů,  které jsou vždy představeny úvodem, příběhem, díky kterému musíte recept dočíst až do konce. U každého jídla je uveden přehledný seznam surovin a vysvětlivka, zda-li je recept vegetariánský, s mořskými plody či masový, a dále v jakém ročním období je vhodné si jej připravit. 

 

Kuchařka, ke které se rádi budete vracet a skutečně z ní vařit. Pro dobré jídlo, v různém ročním období, pro různé příležitosti. Kuchařka, která dává receptům skutečnou duši, vy jim pak vdechnete život.

Kuchařku lze zakoupit na: Spolu sníme - Spolu sníme (spolusnime.cz)

Po omezenou dobu lze kuchařku zakoupit i na našem studiu KUCHYNĚ & INTERIÉRY SOUKUP

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení